יתרונות דרכון פורטוגלי

יתרונות דרכון פורטוגלי

הדרכון האירופאי שלכם

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שהולכת וצוברת תאוצה, ישראלים רבים נוהרים לבקש אזרחות פורטוגלית. מדובר באזרחות שתקנה לכם דרכון אירופאי שטומן בחובו יתרונות רבים.

דרכון אירופאי יקנה לכם אפשרויות מגורים, עבודה, פתיחת עסק ולימודים אקדמיים בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי שתבחרו. במאמר זה נסקור את היתרונות הרבים של הדרכון הפורטוגלי, אז קדימה בואו נצא לדרך!

דרכון פורטוגלי: הדרכון האירופאי הנגיש בשבילכם

בהשוואה לדרכונים אירופאים אחרים, אין ספק שדרכון פורטוגלי הוא דרכון קליל ונגיש יותר מבחינת תנאי הסף והוכחת הקשר וזאת מפני שהגירוש היה לפני 500 שנה.

דרכון פורטוגלי הוא רלוונטי ליוצאי מדינות רבות ומגוונות כגון: טורקיה, לבנון, ירדן, מצרים, לוב, אלג'יר, מרוקו, יוון, בולגריה, ארגנטינה, בלגיה, ברזיל, איטליה, ג'יברלטר, הולנד וצרפת. מה שמגדיל את הסיכוי שלכם באופן משמעותי לקבל אזרחות פורטוגלית ודרכון אירופאי.

אזרחות פורטוגלית: כרטיס הכניסה שלכם לאירופה

כאמור, אזרחות פורטוגלית טומנת בחובה יתרונות רבים, ריכזנו עבורכם את היתרונות המרכזיים של אזרחות פורטוגלית:
1. אשרת מגורים ועבודה במדינות האיחוד האירופי – אזרחות פורטוגלית תעניק לכם אפשרות מגורים ועבודה בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי.

2. תנאים סוציאליים מלאים – באמצעות אזרחות פורטוגלית תקבלו את התנאים הסוציאליים המלאים במדינת האיחוד שבה בחרתם לשהות ולעבוד.

3. לימודים אקדמיים – דרכון אירופאי יעניק לכם אפשרויות ללימודים אקדמיים במדינות האיחוד, ותוכלו לקבל מלגות לימודים ואף תוכלו ללמוד בחינם בחלק ממדינות האיחוד האירופי.

4. ויזה לארה"ב – כבעלי אזרחות פורטוגלית תוכלו להיפרד מהתהליך הארוך והמייגע של קבלת ויזה משגרירות ארה"ב, ותוכלו לבקר בארה"ב באופן חופשי עם הדרכון האירופאי שלכם.

5. כניסה למדינות זרות נוספות – תוכלו לקבל באמצעות דרכון אירופאי הקלות בהנפקת ויזת כניסה ועבודה לניו זילנד, אוסטרליה, תאילנד והודו. כמו כן תוכלו לבקר במדינות שאין להן כניסה לאזרחים ישראלים כמו: מלזיה, בנגלדש ועוד.

6. הקמת עסק באירופה – דרכון אירופאי יקנה לכם את האפשרות להקמת עסק במדינות האיחוד האירופי.

7. שירות רפואי מסובסד – בעזרת אזרחות פורטוגלית תוכלו לקבל שירות רפואי במחיר מסובסד כאזרחים מן המניין.

8. נדל"ן – הודות לדרכון פורטוגלי תוכלו לרכוש נדל"ן במדינות האיחוד על שמכם ואף לקבל הטבות מס.

למה מומלץ להגיש בקשה לאזרחות דווקא עכשיו?

אין ספק שאזרחות פורטוגלית תעניק לכם שלל הטבות ייחודיות במדינות האיחוד האירופי. דווקא עכשיו, בתקופת הקורונה ששינתה את פני העולם ואת כללי המשחק, זה הזמן הטוב ביותר לחשוב על חלופות נוספות שיוכלו לתת לכם ולמשפחתכם מענה וביטחון כלכלי. בנוסף, אין לדעת מתי הרשויות בפורטוגל יחליטו על הקשחת תנאי הסף לאזרחות פורטוגלית, התנאים עלולים להשתנות והחוק עשוי להתעדכן – לכן אם אתם חושבים על דרכון פורטוגלי זה הזמן שלכם להתחיל את התהליך, ויפה שעה אחת קודם.

חישבו על זה, משנת 2015 כשנכנס חוק השבות הפורטוגלי לתוקפו ועד היום, השגרירות הפורטוגלית הוצפה בבקשות לאזרחות פורטוגלית על ידי ישראלים רבים. ככל שמספר הבקשות ימשיך ויגדל כך ממשלת פורטוגל תצטרך להחמיר את תנאי הסף לקבלת אזרחות פורטוגלית.

לסיכום

אם אתם מעוניינים בדרכון פורטוגלי, מומלץ שתעשו זאת בהקדם לפני שיחולו שינויים בחוק.
מה שבטוח אם החלטתם ללכת על זה – אל תעשו את התהליך לבד.

חשוב לבצע את התהליך בקשה לאזרחות פורטוגלית בליווי של איש מקצוע מנוסה ומיומן שמכיר את דרישת הרשויות בפורטוגל ויוכל להוביל אתכם לאזרחות המיוחלת.

צרו איתנו קשר עוד היום לייעוץ טלפוני ראשוני, תדאגו לאלטרנטיבה הולמת לכם ולמשפחתכם. בהצלחה.

השאירו פרטים לבדיקת זכאות חינם!   אזרחות אירופאית - דווקא עכשיו 

    בליווי משרד עורכי דין ונוטריון  


   אנחנו עושים הכל בשבילך    
  close-link
  Call Now Button דילוג לתוכן