אזרחות אירופאית

אזרחות אירופאית

דרכון פורטוגלי: הדרכון שלכם למדינות האיחוד האירופי

ישראלים רבים מעוניינים בדרכון פורטוגלי שהפך לנחשק בשנים האחרונות, הסיבה לכך נעוצה בעובדה שפורטוגל משתייכת למדינות האיחוד האירופי ודרכון פורטוגלי מהווה דרכון אירופאי לכל דבר ועניין.

אזרחות פורטוגלית תעניק לכם אפשרות שהייה, עבודה או מגורים בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי, והיא טומנת בחובה יתרונות בולטים והטבות אטרקטיביות שנפרט בהמשך המאמר, אז אם אתם ממוצא ספרדי או עולים וצאצאיהם ממדינות המקלט של מגורשי פורטוגל וספרד מהמאה ה-15.

יוצאי המדינות הבאות: טורקיה, סוריה, לבנון, מצרים, ירדן, לוב, עיראק, אלג'יר, מרוקו, יוון, בולגריה, ארגנטינה, ברזיל, בלגיה, איטליה, טוניס, ג'יברלטר, סרביה, יוגוסלביה, קרואטיה, הולנד, צרפת ועוד. 

אז אם אתם חושבים על אירופה כחלופה טובה עבורכם – הגעתם למקום הנכון!

אזרחות פורטוגלית: למה כדאי לכם אחת כזאת?

 1. דרכון לכל מדינות האיחוד האירופי – אזרחות פורטוגלית תקנה לכם דרכון אירופאי שבאמצעותו תוכלו לשהות ולעבוד בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי כמו: גרמניה, אוסטריה, שוודיה, פינלנד, צרפת, בלגיה, איטליה, בולגריה, פולין, צ'כיה ועוד מדינות רבות וטובות.
 2. השכלה גבוהה ולימודים אקדמיים – באמצעות אזרחות פורטוגלית תוכלו ללמוד לימודים אקדמיים בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי, שחלקן אף מציעות לימודים אקדמיים בחינם לאזרחים.
 3. ויזת כניסה לארה"ב ללא הגבלה – אם תקבלו אזרחות פורטוגלית לא תצטרכו יותר להנפיק ויזה משגרירות ארה"ב, כי שעריה ייפתחו בפניכם כבעלי דרכון פורטוגלי.
 4. פתיחת עסק באירופה – אזרחות פורטוגלית תקנה לכם את האפשרות לפתוח עסק בכל אחת ממדינות האיחוד כאזרחים מן המניין.
 5. רכישת נדל"ן במדינות האיחוד – תוכלו לרכוש נדל"ן ברחבי אירופה על שמכם, ובזכות האזרחות הפורטוגלית תקבלו הטבות מס ייחודיות.
 6. שירותי רפואה – תוכלו לקבל שירותי רפואה מסובסדים באירופה בעזרת הדרכון הפורטוגלי.

שלבי התהליך לאזרחות פורטוגלית

החלטתם שאתם מעוניינים באזרחות פורטוגלית? מעולה!
אז אם אתם עומדים בתנאי הסף להגשת הבקשה אתם בהחלט זכאים להתחיל את התהליך לאזרחות פורטוגלית:

 • אתם יהודים.
 • מעל גיל 18.
 • לא עבר פלילי.

להלן שלבי התהליך לבקשת אזרחות פורטוגלית:

 1. הוכחת הקשר למגורשי ספרד – השלב הראשון הוא שלב איסוף המידע לצורך הוכחת הקשר למגורשי ספרד. במרבית המקרים מה שנדרש מכם להוכיח שמשפחה מקרבה ראשונה שלכם (הורים וסבים) אכן משתייכים למגורשי ספרד ונושאים שם משפחה המעיד על כך או שחיו במדינות המקלט לאחר גירוש ספרד.
 2. התחברות לקהילה היהודית בפורטו וליסבון – הקהילה היהודית היא זו שמאשרת בפועל את הקשר שלכם למגורשי ספרד וצאצאיהם. לכן חשוב לפנות בבקשה לקהילה ולצרף אליה כמה שיותר עדויות שיש בידכם. כמו כן, לאחר אישור עקרוני של הקהילה היהודית עליכם להעביר תשלום אגרת קהילה תוך 30 יום ממועד האישור (250 אירו).
 3. תרגום מסמכים נוטריוני – לאחר שאספתם את כל המידע הרלוונטי, אתם נדרשים בתרגום נוטריוני לרשויות פורטוגל בצירוף של אישור הקהילה היהודית בפורטוגל.
 4. הגשת הבקשה לאזרחות פורטוגלית לרשויות בפורטוגל – לאחר שסיימתם לתרגם את המסמכים והם מאושרים בחותמת נוטריון הגיעה העת לשלם אגרה לממשלת פורטוגל (250 אירו) ולשלוח את הבקשה לפורטוגל, להחזיק אצבעות ולהמתין לרשויות.

עכשיו זה הזמן לאזרחות פורטוגלית: שלא תפספסו את הרכבת!

הליך החקיקה בדבר "חוק צאצאי המגורשים" טרם הסתיים, מה שאומר שייתכנו שינויים בתנאי הזכאות לדרכון פורטוגלי. ישנה הצעה לתיקון החוק שעומדת על הפרק שעלולה להקשיח את תנאי הזכאות לאזרחות פורטוגלית בשנת 2022.

לכן יפה שעה אחת קודם, אם אתם חושקים באזרחות פורטוגלית זה הזמן שלכם להגיש בקשה – לפני שיהיה מאוחר מדי ותפספסו את הרכבת, כרגע מדובר בחלון הזדמנויות נדיר שלא כדאי לסרב לו. לבדיקת זכאותכם לאזרחות פורטוגלית צרו עימנו קשר עוד היום, אנחנו כאן בשבילכם. בהצלחה.

השאירו פרטים לבדיקת זכאות חינם!   אזרחות אירופאית - דווקא עכשיו 

    בליווי משרד עורכי דין ונוטריון  


   אנחנו עושים הכל בשבילך    
  close-link
  Call Now Button דילוג לתוכן